O mnie

Witaj!

Mam 23 lata i jestem studentką. W wolnym czasie (którego poza wakacjami niestety niedostatek) lubię coś własnoręcznie tworzyć, czego wyrazem jest ten blog.
Jestem szyciowym samoukiem. Ciągle się uczę, tym chętniej, kiedy odwiedzam Wasze blogi i oglądam te piękne rzeczy jakie można na maszynie wyczarować.Czasu jak zawsze i jak wszystkim brak, ale niepoprawny optymizm jakoś pozwala mi się w tym wszystkim odnaleźć. Poza rękodziełem pływam kajakami, co uwielbiam i ciężko mi sobie wyobrazić bez tego wakacje.


 Zauważyłam, ze większość osób zajmujących się robieniem ręcznie różnych rzeczy, ma koty. W tym przypadku nie będę oryginalna, kota mam i koty uwielbiam.
Pałam miłością również do czekolady i dobrej muzyki.

7 faktów o mnie:
  1. Jestem niziutka,  nie mam nawet 1,60 co sprawia mi problem przy kupowaniu ubrań, już nie pamiętam kiedy kupiłam spodnie, których nie musiałam skracać.
  2. Nawiązując do powyższego, są też plusy mojego wzrostu - mogę przebierać w szpilkach nie wywyższając się zbytnio. A wysokie buty uwielbiam! I właśnie obcasy królują w mojej szafie, płaskie buty ograniczam do adidasów, japonek i kapci.
  3. Jak już zaczęłam o szafie to, uwielbiam sukienki! Gdybym mogła chodziłabym w nich codziennie!
  4. Jestem bałaganiarą niestety...
  5. Mój kot nazwa się Miłosz. (na załączonym obrazku)
  6. Mam lęk wysokości, chociaż uwielbiam łazić po górach, dla nich mogę się nawet trząść ze strach.
  7. Z domowych kwiatów najbardziej lubię storczyki, może bez kwiatów nie wyglądają zbyt okazale, ale jak już zakwitną... cudo :)
 

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...